Işıldayan güzellik: Xicato’nun “Beauty Serisi”

XicatoAydınlatma tasarımcıları, sektörde önde gelen kozmetik profesyonellerinin iş birliği ve bağımsız bir araştırma ile desteklenerek geliştirilen “Xicato Beauty Serisi” oldukça dikkat çeken bir aydınlatma kaynağı. Bu aydınlatma kaynağı insanların olağanüstü görünmelerini ve hissetmelerini sağlıyor.

Araştırmalar gösteriyor ki insanların ruh hali ve özgüvenleri kendileri hakkında iyi hissettiklerinde artıyor. Bununla birlikte kendi hissettikleri durumdan keyif aldıklarında ise bulundukları ortamla kaynaşıyorlar ve orada daha uzun kalıyorlar. Xicato Beauty Serisi cilt tonlarının doğal güzelliğini ortaya çıkartmak, dışarıdaki parlaklığı ve içerideki özgüveni yakalamak üzere tasarlandı.

Gerçek cilt tonu görselleştirmesi alanlarda kozmetiklerin karşısındadır. Burada aydınlatma sıklıkla müşterileri rahatlatmak için optimize edilirken fondötenin cilt tonuyla uyumlu görülmesi sağlanır. Etkili markalaşma; müşterilerin kendileri hakkında iyi hissedecekleri ve onların üzerlerinde güçlü etki bırakan bir ortama gereksinim duyar. Uyum sağlama, üst düzey müşteri memnuniyeti için ve boşa harcanmış, pahalı geri dönüşleri önlemek için çok önemlidir.

Araştırma: Cilt tonlarında ışığın parıldaması

Xicato Beauty Serisi LED modülü, University College London, Nulty+ Lighting Design, Xicato ve büyük global bir kozmetik markası tarafından diğer ışık kaynaklarının arasında değerlendirilerek yaratıldı. Bu seri, çok çeşitli denemeler sonucunda ortaya çıktı. Örneğin kozmetik alanında cilt tonuyla uyumlu fondötene bakıldığında ışığın sunduğu doğru renk ayrımı, tüm bunların dengesi, akkor flamanlı lambaların o rahat sıcaklık hissini sağlayabilecek aydınlatma kaynağı araştırıldı. Katılımcılar, bu serinin altında kendilerini çok daha iyi hissettiklerini ve gördüklerini bildirdiler. Tüm aydınlatma kaynakları arasında bu seri en fazla oyu aldı.

Beauty Serisi hakkında daha fazla bilgi alabileceğiniz Xicato broşürüne ulaşmak için şu linke tıklayabilirsiniz:

http://marketing.xicato.com/acton/ct/3228/s-00a8-1511/Bct/g-0054/l-tst:13/ct7_0/1?sid=keaWB1ezG

Xicato’nun Corrected Cold Phosphor Technojisi® Beuty Serisi’nin spektrumunu tam olarak ayarlıyor. Böylelikle, sıcak, insanın içini fetheden bir ortamla birlikte sıra dışı bir netlik ve doğruluk getiriyor. Böyle bir atmosfer sadece kozmetik alanında değil aynı zamanda perakende ve otelcilik aplikasyonları için de “mükemmel”. Beauty Serisi Xicato’nun lümen (L70/B0) ve renk bakımını (≤ 0.003 Δu’v’) kapsayan beş yıllık garantisine de sahip.

Beauty Serisi, Xicato’nun Artist, Vibrant ve Standard serileri ile de birleşiyor. Bugün Beauty, Xicato’nun 19 mm ışık yayan yüzeyli, 1300-2000 lümen opsiyonları olan XTM LED modülünde mevcut. Uzunca bir liste tutan uyumlu yansıtıcılarla, soğutucularla ve sürücülerle birlikte Beauty Serisi; spot ışıkları, flood ve downlight armatürlerle de entegrasyona hazır durumda.

Beauty Serisi’nin veri sayfası için şu linki tıklayabilirsiniz:

http://marketing.xicato.com/acton/ct/3228/s-00a8-1511/Bct/g-0054/l-tst:13/ct14_0/1?sid=keaWB1ezG

XTM’in tanımlama tablosu için ise şu linki tıklayabilirsiniz:

http://www.xicato.com/xtm-led-module/specification

Haber kaynağı: http://marketing.xicato.com/acton/rif/3228/s-00a8-1511/-/l-tst:13/g-0054/showPreparedMessage?sid=keaWB1ezG