Search

Xicato

image

Xicato, aydınlatma tasarımcıları, mimarlar ve bina sahiplerinin güzel, bağlantılı, akıllı alanlar yaratmasını sağlayan yüksek kaliteli ışık kaynakları ve elektronikler tasarlar ve geliştirir. Xicato’nun ışık kaynakları, ışık kalitesi standardını belirledi ve dünya çapında binlerce projede kullanıldı. Eğer ışığın kalitesini önemsiyorsanız, Xicato aklınıza gelecek ilk markadır.

Xicato LED modülleri tercih ederek güneş altındakine denk canlılık ve doygunlukta renklere, tüm spesifik renk geriverim değerlerinde endüstrinin en yüksek değerlerine, renk tutarlılığı ve modül ömrü konusunda sektörde eşsiz değerlere sahip oluyorsunuz.

Xicato modüller test edilmiş üçüncü parti bağımsız aksesuarlar ile birlikte tam bir ekosistem oluşturuyor. Alıcının aralarından özgürce seçim yapabileceği çok sayıda üreticinin güç kaynakları, soğutucuları, lens ve reflektörleri Xicato ABD’de R&D merkezi tarafından objektif ve detaylı olarak test edilip puanlandırılıyor, sonuçlar uyumluluk tabloları halinde kullanıcı ile paylaşılıyor.

Neden Xicato?

  • Patentli “Corrected Cold Phospor Technology”.
  • 1×2 SDCM: Ömür başlangıcı renk tutarlılığı düşeyde 1 MAE, yatayda 2 MAE ile endüstrinin en iyisi.
  • Klasik CRI değerine ek olarak tüm spesifik geri verim endeksi değerlerinde de (R9, …, R15) mükemmel sonuçlar.
  • CRI değerinin yetersiz kaldığı “canlılık ve doygunluk” kavramlarını da hesaba katan GAI (Gamut Area Index) ölçüsü.
  • Medikal kullanıma, müze ve sanat galerileri uygulamalarına uygun ışık kalitesi: Artist (CRI 98, R9>90), Vibrant 95 (CRI 98, R9<90, GAI>120) serileri
  • Uyumluluk matrisleri ile tam bir ekosistem.
  • Her ürün ailesinde tüm akı değerleri için tek ve “future-proof” bir form faktörü ve bu sayede ürün tasarımında ve üretim planlamasında büyük kolaylık.

www.xicato.com

Yazılar