Search

eldoLED

image

LED sürücüleri önemlidir. Kaliteleri, yetenekleri ve zekaları nihai sonucu etkiler. Hedefiniz karartma, titreşime dayanıklı, ayarlanabilir beyaz veya insan merkezli olsun, LED Sürücünüz ışık kalitenizi belirler.

Geleneksel Karartma

LED sürücülerdeki Geleneksel Karartma, ışığın yoğunluğunu azaltır. Bu uygulama her tür aydınlatmada ortaktır. eldoLED ise her LED'in karartma davranışının farklı olduğunu ve özel dikkat gerektirdiğini biliyor.

Bir LED'in karartılması, karartma eğrilerini, sürücü akımını, karartma oranlarını ve seviyelerini içerir. Dijital LED sürücülerine geçiş, güvenilir karartma teknolojisi gerektirir.

Bu nedenle, eldoLED, ECOdrive ve SOLOdrive LED sürücüleri için imza Hibrit HydraDrive teknolojimizi oluşturdu. Bu teknoloji, pürüzsüz, titreşimsiz ve derin karartma (%0,1) sağlamak için en iyi CCR ve PWM'den yararlanır.

%100'den %0'a ve %0'dan %100'e kadar zarif ve akıcı karartma
Titreşimsiz karartma ve kontrol

Dinamik Karartma

Doğal ışığın renk tonları ve tonu gün boyunca değişir.

Dinamik Karartma, Sıcaktan Dim'e, Ayarlanabilir Beyaz'a ve spektral davranışı özelleştirmenize ve belirtmenize olanak tanır. Bu, alana uyan, kurulum ihtiyaçlarını karşılayan ve doğal hissettiren bir ışıkla sonuçlanır.

eldoLED yerleşik LightShape teknolojisi, dinamik karartmanın tüm "matematiğini" halleder. Karmaşıklığı azaltır ve ışığın armatürler arasında, bir alanda ve bir bina genelinde tutarlı olmasını sağlar.

LightShape ayrıca aydınlatma uygulamaları ve armatürlerin bir karışımı ile tutarlılık sağlar. Dinamik Karartma, protokoller ve kontrol sistemleri açısından agnostiktir. Standart kontroller ve LED modülleri ile konuşlandırılabilir. Armatür üreticileri yoğunluk, renk sıcaklığı ve tahrik akımı için kendi dinamik karartma profillerini oluşturabilir.

Ayrıca her sürücüde Hibrit HydraDrive teknolojisi kuruludur. Her ışık çözümünün yoğunluk seviyeleri ile renk noktaları arasında renk ayrımı olmadan yumuşak geçişlere sahip olmasını ve titreşimsiz kalmasını sağlar.

Renk Karıştırma

Renk Karıştırma, "orijinal" LED aydınlatma uygulamasıdır. Şehirleri güzelleştirmek, izleyicileri eğlendirmek ve iç mekanları canlandırmak için birden fazla kırmızı, yeşil ve mavi LED kanalının bağımsız olarak kontrol edilmesini sağlar.

eldoLED sürücüleri, standart dijital kontrol (yani DALI, DMX/RDM) ve 32 adede kadar bağımsız kontrollü LED sürücü çıkışı içerir. Bu, basit ve karmaşık (tam spektrumlu) renk yapılandırmalarını destekler.

LED Driver’da “Premium marka”

%0.1 seviyesinde ışığın doğal olarak kısılmasını sağlayan ve flicker problemlerini tarihe gömen LED driver markası, eldoLED ile tanışmak için bize ulaşın.

www.eldoled.com