CoeLux, Experience the Sky.

CoeLux Türkiye resmi distribütörü olarak her türlü sorunuz ve CoeLux’ün Türkiye’de uygulanması ve detayları ile ilgili lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

CoeLux güneş ve gökyüzünün oluşturduğu doğal ışığı, yapay olarak üreten LED tabanlı yüksek teknolojik bir pencere. CoeLux ile güneşli bir gözyüzü keyfini istediğiniz zaman istediğiniz yerde deneyimleyin.

CoeLux 3 önemli bileşeni bir araya getiriyor: Gün ışığının spektrumunu veren son teknoloji LED sistemi, güneş ile gökyüzü arasındaki sonsuzluk hissini veren sofistike bir optik sistem; ve Rayleigh saçılması sürecini sağlayan (gökyüzünün mavi gözükmesi hali) bir kaç milimetre kalınlığında nano parçacıklar. Bu mükemmel birleşim, bizlere iç mimaride sınırsız imkanlar sunan bir “yüksek teknoloji penceresi” sunuyor.

Tanıtım videosu

Yorumlar

Teknolojinin mantığı

Teknolojinin arkasındaki mantığı anlamak için 7 dakikalık Emre Güneş‘in sunumunu izleyebilirsiniz:

Güncel modeller

1- HT (High-Tech)

Pencere boyu 107 x 52 cm, tavan boşluğu ihtiyacı 25 cm olan, 170W harcayan 50 kg’lık model. 

2- Sky line

Pencere boyu 107.3 x 3 cm, tavan boşluğu ihtiyacı 12 cm olan, 60W harcayan 6 kg’lık model.

3- HE (High-End)

En büyük pencere boyutu 171 x 85 cm, tavan boşluğu ihtiyacı 100 cm olan, 300W harcayan 350 kg modeller. 

HT25 fotoğrafları

Sky line fotoğrafları

Beraber kullanım

CoeLux’ten yeni ürün: Sky Line

Görünmez gökyüzünün görünür bir hatırlatıcısı Gün boyu değişen duygularınıza paralel senaryo imkanı​ CoeLux Sky Line, orijinal CoeLux doğal aydınlatmasını minimalist, doğrusal bir ürün aracılığıyla odaya

Devamını okuyun »

Yeni CoeLux HT25

Deep in the Blue… Çerçevenin ince tasarımı, mavi gökyüzünün daha geniş algılanmasını sağlayarak yarı-devamlı pencereler oluşturuyor. Mavi, sakinliğin, huzurun ve dengenin rengi… Detaylı bilgi için

Devamını okuyun »