Search

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Danışmanlığı – Pipedrive Türkiye

Bizler, aydınlatma kökenli bir firma olarak dijitalizasyon ve dijital dönüşüm konularında danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Ana konularımız CRM, PIM ve dijital pazarlama. SaaS teknolojilerine inanıyoruz. Müşterilerimiz / hedef kitlemiz, büyük kurumsal yazılım faturaları ödemeden, akıllıca çalışmak isteyen küçük-orta ölçekli işletme sahipleri.

Sizi bir CRM programına ihtiyacınız var diye ikna etmeye çalışmayacağız. Çok bariz, ihtiyacınız var. Ama soru şu: Hangisini kullanacaksınız? Etrafta binlerce farklı CRM programı var ve maalesef tüm programlar aynı değil!

image

Biz Türkiye’deki ilk (ve halen tek) Pipedrive certified Elite Partner firmasıyız.

Bir çok farklı CRM programı kullanıp test ettikten sonra, Ekim 2014’te Pipedrive kullanmaya başladık ve ne kadar mutlu olduğumuzu anlatmak zor!

Neden Pipedrive?

  • Kolay kullanım (Satış elemanları bayılacak)
  • Her şeyi görün (Satış müdürleri veya İşverenler bayılacak)
  • Sezgisel kullanıcı deneyimi (İkisi de bayılacak)
  • Mobil cihazlara yönelik (Hem Android hem iPhone’daki mükemmel uygulamalarıyla, ÇOK satıp AZ manuel bilgi girişi yapacaksınız, ki bundan herkes nefret eder!)
image

Pipedrive: SATIŞ YAPMANIN DAHA BASİT YOLU

100.000 şirket tarafından kullanılan, hayatınızı kolaylaştıran satış CRM'i. Şimdi, tek yapmanız gereken satış yapmak.

Eğer ikna olduysanız, Pipedrive deneme sürümü için kayıt olabilirsiniz: https://www.pipedrive.com/tr/register (15 gün ve kredi kartı girmeden! – eğer bize kayıt sonrası haber verirseniz sürenin 30 güne çıkmasını sağlayabiliriz)

Şimdiden bir çok firmaya Pipedrive ile daha fazlasını başarmak konusunda yardımcı olduk, gelin sizlere de olalım.