Search

İstanbul Light Fuarı ardından… Gün ışığı taklit sistemi CoeLux’e yoğun ilgi

Fuar öncesi gönderdiğimiz mailingte “İddialıyız, 20 m2’lik mütevazi standımızda tüm fuarda bulabileceğinizden daha yenilikçi komponentler, çözümler ve yaklaşımlar göreceksiniz.” demiştik.

Yoğun geçen 4 gün bize ne kadar haklı olduğumuzu gösterdi. Metre kare başına düşen en fazla ziyaretçi sayısı ile rekor kırdık! Şaka bir yana, Ağustos Teknoloji olarak katıldığımız bu 9. fuar’da olumlu tepkiler bizleri de mutlu etti.

Hiç kuşkusuz en çok ilgili gören CoeLux ürünleri idi.

CoeLux: Gün ışığı taklit sistemi

4 m2’lik karanlık odamızda sergilediğimiz CoeLux ST Modelleri tartışmasız herkesin ilgisini çekti. Ancak görüp deneyimleyerek farkı anlaşılabilen ürünleri gören herkes şaşkınlığını gizleyemedi. Kulaktan kulağa yayılan ürünü tekrar tekrar ziyaret edenler bile oldu.

Murat Tabanlıoğlu CoeLux ürünlerini incelerken…
Murat Tabanlıoğlu CoeLux ürünlerini incelerken…

CoeLux 3 önemli bileşeni bir araya getiriyor: Gün ışığının spektrumunu veren son teknoloji LED sistemi, güneş ile gökyüzü arasındaki sonsuzluk hissini veren sofistike bir optik sistem ve Rayleigh saçılması sürecini sağlayan (gökyüzünün mavi gözükmesi hali) bir kaç milimetre kalınlığında nano parçacıklar.

Bu mükemmel birleşim, bizlere iç mimaride sınırsız imkanlar sunan bir “yüksek teknoloji penceresi” sunuyor.

CoeLux ST Modellerinden 2 tanesini sergiledik. TIVANO ve IBLA. Bu kompakt modeller sadece 40 cm tavan boşluğuna ihtiyaç duyuyor, 50W harcıyor ve 10 kg ağırlığında. Gündüz gün ışığı deneyimi sunan sistem DALI uyumlu kontrol sistemi sayesinde kısıldığında ay ışığı etkisi de veriyor.

Fuardan bir katılımcının çektiği video
ST Modelleri tanıtım videosu

ST TIVANO:

http://www.coelux.com/en/p/coelux-st-tivano-2058

ST IBLA:

http://www.coelux.com/en/p/coelux-st-ibla-2006

IBLA (Solda) – TIVANO (Sağda)
IBLA (Solda) – TIVANO (Sağda)

En kısa sürede İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da Showroom’larda yerini bulacak ürünü yakında (umarız) sizler de deneyimleyebilirsiniz.

Her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz.