Search

Soraa yeni 230v büyük lambalarıyla aydınlatmayı “mükemmelleştiriyor”

image

GaN on GaN™ LED teknolojisinde dünya lideri olan Soraa, yüksek performanslı, tamamen görünür spektrum LED 230v büyük lambalarını tanıttı.

Dar spottan flood’a Soraa’nın PAR20, PAR30 kısa/uzun boyun,  PAR38, ve AR111 LED lambaları inanılmaz derecede yüksek yoğunluk üretiyor, kusursuz parlaklık tanımı, yumuşak ışın kenarları, olağanüstü renk (CRI:95-R9:95) ve beyazlık görselleştirmesi sağlıyor. Lambalar, şirketin SNAP Sistemi ile özelleştirilebiliyor.

Soraa’nın Global Satışlar ve Pazarlama Başkan Yardımcısı George Stringer: “Aydınlatma tasarımcıları ve müşterileri; güçlü, yüksek-kalite büyük lambaları sorup duruyorlardı ve bizim tam görünür spektrum GaN on GaN LED teknolojimiz artık satışta. Düşük tüketimli, eşsiz dar spot ışınlar, Point Source Optiklerimizle ve Mor-Emisyon 3-Fosfor teknolojimizle sağlanıyor. Bu lambalar rakiplerini kesinlikle gölgede bırakıyor” diye konuşuyor.

Soraa’nın Point Source Optik teknolojisi; güzel, yüksek-yoğunluklu ve bir örnek ışınlar üretiyor. Optikler teknolojisi 8, 9 ve 10 derece dar spot PAR versiyonlarını diğer LED üreticilerine kıyasla iki kat yoğunlukla sunuyor.

Soraa’nın Mor-Emisyon 3-Fosfor (VP₃) LED teknolojisi renklerde ve beyazlıkta mükemmel görselleştirmeye olanak tanıyor. Gökkuşağındaki her rengi, özellikle derin kırmızı emisyonunu, kullanarak  VP₃ VIVID COLOR™; sıcak tonları doğru ve güzel bir şekilde görselleştiriyor. Renk-görselleştirme endeksinde ise (CRI) 95’e ve derin kırmızı (R9) görselleştirmesinde de yine 95’e ulaşmayı başarıyor. Mor emisyonsuz, mavi temelli beyaz LED’lerin aksine şirketin VP3 NATURAL WHITE™’ı (Doğal Beyaz)  flüoresan parlaklık ajanlarını doğru bir şekilde uyarmak için mor emisyon kullanıyor. Bunlar insan gözü ya da dişi gibi doğal materyaller veya kıyafet, kağıt veya kozmetik ürünler de olabilir.

Sorunsuz bir armatür entegrasyonu için tasarlanan Soraa’nın PAR ve AR111 lambaları geniş yelpazede çeşitli ışık azaltıcı cihazlarla (dimmer) uyumlular. Ayrıca bu lambalar kapalı, (havalandırması olmayan) iç-dış mekân armatürleriyle mükemmel bir şekilde kullanılabiliyor. PAR lambalarının 8, 9, 10, 25, 36, 50 ve 60 derece ışın açıları mevcut. Bunun yanında 2700K, 3000K, 4000K, ve 5000K renk sıcaklık alternatifleri de bulunuyor. AR111 lambaları ise 9, 25, 36 ve 60 derece ışın açılarına sahip. Bunlar ödüllü manyetik aksesuar SNAP Sistemi ile de çalışıyor. Basit manyetik bir aksesuar ekiyle ışın şekilleri değişebiliyor ve renk sıcaklığı modifiye edilebiliyor. Böylelikle sonsuz tasarım ve gösterim olanakları kullanıcılara sunulmuş oluyor.

Haber kaynağı: http://www.soraa.com/news/soraa-november-30-2015