Search

FluTv’de CoeLux tanıtımı

FluTv

FluTv, İlker Canikligil tarafından kurulmuş, şu anda da aydınlatma sektöründen dostumuz, aydınlatma tasarımcısı, Mustafa Seven’in ortak olduğu bir Youtube kanalı.

Öncelikle “Olmaz öyle saçma şey” ile başlayan sinema odaklı kanal, İlker’in vizyonu ile genel anlamda bir kültür kanalına dönüştü.

Evimizde neredeyse eski bir TV alışkanlığı ile ilk açılan kanal olmayı senelerdir sürdürüyor. Her hafta, merak ettiğim konu ve konukları ağırlayan ve bu sayede entellektüel merakımı daha da körükleyen FluTv’ye gönül bağım sonsuz. İyi ki varlar.

Aydınlatma Tasarımı 101

Daha önce, aynı kanalda, bir aydınlatma programı yapmış, hatta orada evrim ile ilgili yaptığım yorumlar sonrası Instagram hesabımı yitirmiştim. “Emre Güneş” olmadığım yönündeki şikayetler sonrası Instagram hesabı kapatırken, ben de ne zamandır aklımdaydı, iyi oldu diyip bir daha da Instagram’a dönmemiştim.

O video’da şu:

Güneşi taklit etmek

Bu sefer ise Türkiye’de temsil ettiğimiz CoeLux ürününü, “İlker Canikligil ile Şeyler” programında işledik. Ve Nazım Yılmaz’ın da katılımıyla keyifli bir program yaptık. Bu 7 dakika üzeri program, CoeLux’ü anlatırken zorlandığımız her noktaya çare gibi oldu diyebilirim. Bugün saat 16:00’da yayınlanacak programı dört gözle bekliyorum.

image

Video:

Keyifli seyirler şimdiden.

CoeLux ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Emre Güneş