Search

Soraa’nın Gable ve Barrel serisi ile “göz kamaşması” tarihe karışıyor!

image

Soraa, aydınlatma sektörünün göz kamaştırmayan ve yüksek kalite ilk “Genel Aydınlatma

LED Armatürleri” ni yaratarak “lamba”nın ötesine geçti… Bu yeni full spektrumlu Gable ve Barrel

armatürleri Uluslararası Lightfair Fuarı’nda da yerini alacak.

GaN on GaN™ LED teknolojisinin lideri Soraa, kendi ürün portfolyosundaki genişlemeyi, bünyesine kattığı zarif bir şekilde tasarlanmış, minimalist genel aydınlatma LED armatür serileri olan “Gable ve Barrel” ile duyurdu.

Bu iki armatür serisi; ofis, sağlık ortamları ve perakende uygulamaları için ideal. Ödüllü optik tasarım uzmanlığını Mor-Emisyon 3-Fosfor (VP3) LED teknolojisi ile birleştirerek Soraa, insan odaklı aydınlatmayı bu iki yeni armatür serisi ile yeniden tanımlıyor. Bu yeni armatür ailesi çarpıcı lens istikrarı, renk görselleştirme becerileri ve DLC uyumlu etkinlikleri ile de öne çıkıyor.

Soraa’nın Ürün Geliştirme Kıdemli Başkan Vekili Ann Reo yeni serilerle ilgili şu açıklamalarda bulunuyor: “Soraa’nın full spektrumlu LED’leri ile kendi yüksek mühendislik ürünümüz, enjeksiyon dökümlü optik ışıklarımıza kenar aydınlatmalar sağlayarak göz kamaşması yapmayan armatürler yarattık. Yeni armatürlerimiz; benzersiz bir lens istikrarına sahip ve flüoresan uyarımla, böylelikle beyazın tonlarını ayırt ederek, renkleri mükemmel bir şekilde görselleştirerek, ışığı iletiyorlar. Armatür içindeki ilk atılımımız, tasarımcılara nihayet görsel netliği yükseltme yetisi sağlayacak. Ayrıca büyük alanların aydınlatılmasında enerji verimliliğini de artıracak.”

Sadece 3” derinlikte mükemmel parlaklığa sahip Soraa Barrel serisi, kavisli kemer formunda ve 2’x2’/1’x4’ boyutlarda opsiyonları bulunuyor. Dokunaklı bir tasarıma sahip, preslenmiş alüminyum Knife Edge çerçeve; çerçeve ve lensler arasında termal yönetim ve görsel ayrışma sağlıyor. Buna ek olarak Knife Edge detayı, 3” konut derinliğini sürdürürken kemerin derinlik algısını da yükseltiyor. Armatür, HVAC ve yapısal müdehaleler söz konusu olduğunda; sığ tavan tazyikleri için ideal. Alçıpan duvarlar için tasarlanan Soraa Barrel serileri 3200 lümene kadar çıkabiliyor ve standart dimleme sürücü opsiyonları 0-10V, Lutron ve EldoLED’i içeriyor.

Geleneksel armatür tasarımını yeniden tanımlayan Soraa Gabel serileri çerçevesiz bir görünüme sahipler ve armatürlere inanılmaz derecede net, çağdaş bir estetiği 2’x2’ ve 1’x4’boyutlarda sunuyorlar. Son derece güzel parlaklığa sahip iki tekdüze açılı lens, parıldayan merkezdeki omurganın içine üçgen çatı şekli ile yukarı doğru yerleştirilmiş. Tüm mekanik detaylar ince elenip sık dokunarak armatüre gizlice yerleştirilmiş ve alçıpan tavanlar için tasarlanmış. Soraa Gable serileri 3200 lümene kadar ışık iletebiliyor ve standart dimleme sürücü opsiyonları 0-10V, Lutron ve EldoLED’i kapsıyor.

Soraa’nın bu yeni Gable ve Barrel serileri 3000K, 3500K ve 4000K CCT seçenekleriyle bulunabiliyor. Bu ürünler, 26-28 Nisan tarihleri arasında San Diego Kongre Merkezi’ndeki Lightfair Fuarı’nda Soraa’s Booth (#2631) kısmında sergilenecek.

Daha fazla bilgi için: www.soraa.com.

Haber kaynağı: http://www.businesswire.com/news/home/