Search

Radiant

image

RADİANT, özellikle kavisli alanlarda mükemmel çözümler sunan, yüksek lümen çıkışlı 3D Flex ve Water effect armatürleri ile öne çıkan yenilikçi bir marka.

Yirmialtının üzerinde ülkede faaliyet gösteren markanın ödüllü ürünleri, Dubai Bvlgari Hotel, Bakü’deki Heydar Aliyev Merkezi, Strazburg Katedrali, Heathrow Havalanı, Dior ve Burberry mağazaları dahil pek çok projede kullanılıyor.

Uzun yıllara dayanan armatür geliştirme deneyimi ile esneklik ve ayarlanabilirlik noktasında rakipsiz performanslar sunan bir ürün portföyü bulunuyor. Tüm ürünler sipariş üzerine üretiliyor.

RADİANT ürünleri, şekil ve boyuttan bağımsız olarak herhangi bir alanda gizli aydınlatma ile rakipsiz çözümler sağlıyor.

Özellikle 3D Flex ürünleri ile doğrusal olmayan yüzeylerde eşsiz performans sunan Radiant, aydınlatma tasarımcıları ve mimarların taleplerini mükemmel şekilde karşılıyor.

Ürün grupları:

  • 3D Flex ÜrünleriDoğrusal olmayan bina yüzeylerini, kolonları ve kubbeleri aydınlatmak için kavisli ışık hatlarının gerektiği çok çeşitli iç, dış ve su altı aydınlatma projelerinde kullanım için ideal.
  • Diğer Flexible ÜrünlerKavisli yüzeyler ya da sütunlar için yüzeye monte veya asılı olarak, 5.000lm /m’ye varan ışık çıkışıyla pek çok farklı uygulama için ideal çözümler. Farklı efektler için RAL renklerinde boyanması mümkün. (Sıcak ışık için altın, karanlık ışık efekti için siyah veya dramatik etki için kırmızı gibi)
  • Doğrusal ÜrünlerMüzeler, galeriler ve perakende dahil olmak üzere çok çeşitli lineer aydınlatma uygulamaları için.
  • Vurgu ve Efekt ÜrünleriFarklı Ray spot armatürleri ve IP65, IP66, IP67 ve IP68 korumalı, DMX kontrollü, Su Efekti veren özel armatürler.

Su efektli armatür tanıtım videosu (Radiant 250 In Ground Water Effect Light):

www.radiantlights.co.uk