CoeLux, Experience the Sky.

CoeLux Türkiye resmi distribütörü olarak her türlü sorunuz ve CoeLux’ün Türkiye’de uygulanması ve detayları ile ilgili lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

CoeLux güneş ve gökyüzünün oluşturduğu doğal ışığı, yapay olarak üreten LED tabanlı yüksek teknolojik bir pencere. CoeLux ile güneşli bir gözyüzü keyfini istediğiniz zaman istediğiniz yerde deneyimleyin.

CoeLux 3 önemli bileşeni bir araya getiriyor: Gün ışığının spektrumunu veren son teknoloji LED sistemi, güneş ile gökyüzü arasındaki sonsuzluk hissini veren sofistike bir optik sistem; ve Rayleigh saçılması sürecini sağlayan (gökyüzünün mavi gözükmesi hali) bir kaç milimetre kalınlığında nano parçacıklar. Bu mükemmel birleşim, bizlere iç mimaride sınırsız imkanlar sunan bir “yüksek teknoloji penceresi” sunuyor.

Tanıtım videosu

Yorumlar

Güncel modeller

1- HT (High-Tech)

Pencere boyu 107 x 52 cm, tavan boşluğu ihtiyacı 25 cm olan, 170W harcayan 50 kg’lık model. 

2- LS (Long Sky)

Pencere boyu 108.6 x 29.5 cm (LS Ice ve Matte) 49.8 x 29.5 cm (x2, LS Array), tavan boşluğu ihtiyacı 50 cm olan, 100W harcayan 30 kg’lık modeller.

3- HE (High-End)

En büyük pencere boyutu 171 x 85 cm, tavan boşluğu ihtiyacı 100 cm olan, 300W harcayan 350 kg modeller. 

Ayrıca teknolojinin arkasındaki mantığı anlamak için 7 dakikalık Emre Güneş‘in sunumunu izleyebilirsiniz:

HT25 fotoğrafları

LS Ice fotoğrafları

Yeni CoeLux HT25

Deep in the Blue… Çerçevenin ince tasarımı, mavi gökyüzünün daha geniş algılanmasını sağlayarak yarı-devamlı pencereler oluşturuyor. Mavi, sakinliğin, huzurun ve dengenin rengi… Detaylı bilgi için

Devamını okuyun »