Search

SalesLayer Türkiye Solution Partneri

image

Her ne kadar aydınlatma 2005 yılından beri uzmanlık alanız olsa da, reklam ajansı geçmişimiz ve dijital pazarlama ile olan yakınlığımız, bizi danışmanlık noktasında da güçlü bir noktaya yerleştiriyor. Her geçen gün daha da önemli hale gelen “dijitalleşme” başlığı altında, firmaların süreçlerini optimize etmelerinde ve daha “verimli” çalışmalarında destek oluyoruz.

Bugün bu anlamda önemli bir adım daha attık ve İspanya kökenli, PIM (Ürün Bilgi Yönetimi) yazılı SalesLayer ile “Solution Partner” olarak sözleşme imzaladık.

https://saleslayer.com/our-partners

B2B alanındaki üreticiler için “doğru” bilgiyi müşterilerine ulaştırmak kritik bir öneme sahip. Websitesi, Teknik özellikler sayfası (Specsheet), Kullanım Klavuzu gibi dökümanların “güncel” tutulması hele de birden fazla dilde çalışıyorsanız, Pazarlama ekipleri için büyük bir iş yüküne dönüşüyor.

Ortak klasörler ve excel dosyalarındaki teknik bilgiler ile tüm bu süreci sağlıklı yönetmek imkansız. Bu anlamda neyin güncel olduğunu bile takip etmek çok zor.

Ürün bilgi yönetimi (PIM) çözümleriyle, tüm bu süreçleri tek bir arayüzden yönetmek ve şirket içerisinde tek bir “doğru bilgi kaynağı” oluşturmak mümkün. Bu sayede Satış ve Pazarlama ekipleri çok daha verimli çalışacak ve şirket içerisindeki gereksiz kayıp zamanlar ortadan kaybolacak. Bu da tek bir çıktı sağlıyor: Daha çok satış!

Eğer siz de ürün bilgi yönetimi (PIM) çözümleriyle tanışmak ve şirketinizde verimliliği arttırmak isterseniz, lütfen bize ulaşın.

image