Soraa, Simply Perfect Light.

Bir LED retrofit lamba ile ilgili aklınıza gelen tüm olumsuzlukları düşünün. Düşük renksel geriverim, halojenden uzak soğuk ışık, bozuk bir hare, birden fazla çipten oluşan kötü görüntü, kapalı armatürlerde çalışmama… Soraa, kendi geliştirdiği, gallium-nitride on gallium-nitride (GaN on GaN™) LED teknolojisi ile tüm bu problemlere çözüm getiriyor ve full-spektrum, yüksek renksel geriverime sahip (95 CRI), LED lambaları ile özlenen gerçek halojen deneyimini sunuyor.

Ayrıca 10 derecelik lambalara uygulanabilen, manyetik lens sistemi (SNAP) ile açı, renk sıcaklığı değiştirmek, kamaşma önleyici lens takmak ve kare veya asimetrik objelere ışık atmak çok kolay. Görsel deneyimin önemli olduğu sergi, müze, cafe, restorant, mağaza, otel ve residenslarda Soraa deneyimi fark yaratacak.

2017 yılı ile beraber Soraa, Arc serisi ile yönlendirilebilir armatürlere, Gable&Barrel serisi ile ise de LED Panel teknolojisine Soraa ışık kalitesi ve yeteneklerini kattı.

www.soraa.com

  • Soraa lamba ve armatürlerine ait tüm ürünlerin özelliklerini tek bir excel’de bulabilirsiniz. (Tüm lümen, candela, watt vb teknik değerler ile datasheet ve IES dosyalarına da direkt linkler var.)

http://s.agustos.com/soraa-detay

Soraa-GU5.3_Snap
Soraa Arc Serisi
Soraa Gable & Barrel
Soraa Lambalar: Mr16, Ar111, Par30S
Soraa Light Engine Ailesi